LAWYERS LIVE. КОРПОРАТИВНА ТАЄМНИЦЯ. ЯК ВБЕРЕГТИ СВІЙ БІЗНЕС

В понеділок, 25.06, в ефірі Lawyers Live Євген Мірошников, адвокат, партнер, керівник практики корпоративної безпеки бізнесу ЮК «Діктум» з Адріаною Олійник говорили про проблемні аспекти впровадження та збереження корпоративної таємниці.

Коментарі з приводу витоку бази особистих даних "Нової Пошти"

Фейк чи правда? Нещодавно в українському медіа-просторі поширилась інформація про те, що інформаційні дані з «Нової пошти» були оприлюднені у соц. мережах. Кому і навіщо потрібно стільки конфіденційної інформації та хто і яку нестиме кримінальну відповідальність. Думки українських провідних юристів розділились. На питання чим це загрожує «Новій пошті» дає відповідь Євген Мірошников, адвокат, керівник практики корпоративної безпеки бізнесу ЮК Dictum.

Dictum_online: "Кіберзлочинність: як захистити себе в мережі?"

Завжди залишатися в рамках правового поля, розібратися з нововведеннями і діючими нормами законодавчих актів Вам допоможе наш новий онлайн проект «Dictum_online». У прямому ефірі за чашкою кави Євген Мірошников - адвокат, партнер Юридичної компанії «Dictum» порушив актуальні аспекти кіберзлочинності та захисту своїх прав в мережі.

Сторінки

0