НОВІ ПРАВИЛА ОЦІНКИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Наразі в дію введено Єдину базу даних звітів про оцінку майна, в тому числі на виконання п.172 Податкового Кодексу України, а також з 18 ЛИПНЯ 2018 року вводяться нові правила оцінки нерухомого та рухомого майна, на підставі якої укладаються угоди про перехід права на таке майно. Ірина Бондаренко, керівник практики Девелопмент ЮК «Діктум» ознайомить вас з ними.

ПЕРЕВІРКИ З ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ БУДІВНИЦТВА

Після зняття мораторію на проведення перевірок контролюючими органами різних напрямків, виникла необхідність у наданні допомоги представникам бізнесу різних рівнів, в тому числі – підприємцям сфери будівництва, щоб не допустити випадків призупинення діяльності на будівельному майданчику до з’ясування потрібних для органу контролю обставин. У даній статті Ірина Бондаренко, керівник практики Development ЮК «Діктум», розповість про порядок проведення перевірок з питань здійснення будівництва.

ПЕРЕВІРКИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Після зняття мораторію на проведення перевірок контролюючим органам різних напрямків виникла необхідність у наданні допомоги представникам бізнесу різних рівнів. В даній статті Ірина Бондаренко, керівник практики Development ЮК «Діктум», розповість про порядок проведення перевірок в земельній сфері та види відповідальності за порушення земельного законодавства.

Сторінки

0