ДЕЯКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСФЕРТНОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ

З боку фіскальних органів здійснюється пильний нагляд та контроль за порядком застосування підприємцями методів трансфертного ціноутворення, за відповідністю контрольованих операціях принципу «витягнутої руки». Рекомендації щодо складання документації, подання звітів та інших питань трансфертного ціноутворення можна дізнатися з нової публікації юриста Юридичної компанії «Діктум» Альони Шапки.

LAWYERS LIVE. ВСЕ, ЩО ВИ МАЄТЕ ЗНАТИ ПРО ЄСВ У 2018 РОЦІ

Альона Шапка - юрист Юридичної компанії Dictum в ефірі "Lawyers Live | Юридичний ютуб канал" від проекту Darwin Lawyer ділилася практичним досвідом та порадами з питання змін у сплаті ЄСВ для ФОП і членів фермерських господарств.

КОЛИ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Останні зміни до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення внесені Законом України від 07.12.2017 року № 2245-VIII та набрали чинності з 01.01.2018. Трансфертне ціноутворення (ТЦУ) застосовується у разі здійснення контрольованих операцій, і ТЦУ в них – це метод контролю цін. Які ж господарські операції є контрольованими – розповість далі Альона Шапка, юрист ЮК «Діктум».

Сторінки

0