bondarenko

Ірина Бондаренко
Керівник практики Development

Ірина знала, що буде юристом з 12 років, маючи велике бажання впливати на правові процеси в державі, додатковим предметом в школі, який вона вибрала, було правознавство.

Ірина почала свою юридичну практику з державної служби, пов'язаної з контролем в земельній сфері, просуваючись кар'єрними сходами в центральних органах державної влади в цьому напрямку. Ірина брала участь в розробці нормативних документів в земельній сфері, формуванні судової практики в сфері земельних відносин та нерухомості. Продовжила кар'єру в приватному секторі в сфері інвестицій.

У Ірини 13 - річний активний досвід роботи в земельній, аграрній сфері, захисту корпоративних прав та інвестицій, розробці бізнес-планів підприємств, успішної розробки і реалізації кейсів в сфері нерухомості, значний досвід роботи в господарському, цивільному та кримінальному праві в сфері економічних злочинів.

Ірина має нестандартний підхід до вирішення проблем в поєднанні з глибоким аналізом правових норм. Має активну громадянську і політичну позицію, бере участь в наданні юридичної допомоги цивільним і політичним організаціям у відстоюванні прав в сфері природних ресурсів.

+38 067 829 58 07

0