Miroshnikov

Євген Мірошников
Адвокат, партнер, керівник практики корпоративної безпеки бізнесу.

З малку Євген був людиною із завищеним почуттям справедливості та мріяв допомагати людям у їх проблемах, тому перед закінченням школи він  почав замислюватися, щодо майбутньої професії та обрав правоохоронний напрямок розвитку.

Євген отримав юридичну освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Після здобуття ступеня магістра права у Національному університеті Державної податкової служби України розпочав отримання практичного досвіду з розслідування економічних злочинів на посаді слідчого з особливо важливих справ у центральних підрозділах податкової міліції міста Києва.

За декілька років Євген зрозумів, що у правоохоронних органах України він не знайде правди та справедливості.

З 2016 року розпочав приватну юридичну практику у сфері «Безпека Бізнесу» та спеціалізується на юридичному супроводженні бізнесу, організації правової та інформаційно-технічної безпеки, а у 2017 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

У процесі обслуговування представників бізнесу виникла ідея спростити та зробити більш зрозумілим та швидким процес пошуку юридичного захисту. Так і зародився проект юридичного бота OBLAVAbot, який надає можливість зручно та швидко викликати адвоката на місце проведення слідчої/процесуальної дії, а також викликати допомогу адвокату на випадок агресивного перешкоджання здійснення ним професійних обов’язків.

+38 (067) 829 58 05

0